Anticelulitní zábal s lymfatickou masáží

Jedná se o metodu, která je zaměřena především na zrychlení látkové výměny, povzbuzení krevního oběhu a odvod toxických látek, čímž velmi účinně působí na celulitidu a otoky dolních končetin. Zábal s unikátním složením (organický jód, mořská sůl, mořské řasy, zázvor a skořice) nabourávají celulitidu - vazivové shluky tukových buněk, vody a toxinů.

Během zábalu (15-20 min) se jemnými krouživými hmaty uvolní základní lymfatická řečiště na krku a v tříslech. Do gelového základu se přimíchá olej, čímž se vytvoří krém, kterým se následně masíruje. Krém silným prohřátím tkáně uvolňuje toxické látky, které jsou lymfatickou masáží odvedeny do hlavních lymfatických řečišť a dál do řečiště krevního. Odtud jsou toxické látky přefiltrovány a odvedeny močí, proto je velmi důležité v době kúry dodržovat pitný režim! Olej silným prohřátím tkáně může způsobit zčervenání pokožky, které během 30 min odezní.

Zábaly s masáží jsou ceněny pro své anticelulitidní účinky, zejména pro nastolení správné funkčnosti lymfatického systému a svými tonifikačními účinky i podpoře krevního oběhu. Díky složkám mořských řas a mořské soli, navracejí pokožce její vyvážené PH, čímž se stává pružnou a sametově hebkou.

Jak často zábaly s masáží absolvovat

Před započetím kúry doporučuji lymfatickou masáž celého těla (3hod), kdy se aktivuje celý lymfatický systém a účinky zábalů se tak násobí.
Pro dosažení co nejlepšího výsledku doporučuji kúru individuálně 6-15ti ošetření. Mezi jednotlivými procedurami by neměla být pauza delší než 4 dny, což vychází na dvě návštěvy týdně.

Pro koho jsou zábaly s masáží vhodné

Trpíte-li celulitidou, máte-li pocit těžkých nohou, studené dolní končetiny, při otocích dolních končetin a stagnaci lymfy, trpíte-li zadržováním vody v těle, pro povzbuzení krevního oběhu a látkové výměny.
Pro maminky po porodu, které se chtějí vrátit ke své původní váze i v době kojení. Přípravek je na přírodní bázi, proto se maminky nemusí obávat vedlejších účinků, výrobek je užíván v souladu s lékařskou atestací.

Kdy zábaly nejsou vhodné

Při alergických reakcích na zázvor a skořici.

Doporučení

Po dobu kúry nepijte kávu, zadržuje tekutiny v buňkách! Denně vypijte nejméně 3 litry tekutin ideálně teplé vody nebo horké vody se zázvorem. Urychlíte odvod škodlivin z organismu.
Jezte odlehčenou stravu, vynechejte maso, smažená jídla, konzervy, sladké, docílíte většího účinku.
Po dobu kúry doporučuji k domácímu užití guaranový olejíček pro rychlejší a viditelnější účinek k zeštíhlení.
Po zábalu doporučuji nemýt se ideálně 24hod, tak aby tělo mohlo vstřebat všechny účinné složky.
Po zábalu se nevystavujte přímému slunečnímu záření a nenavštěvujte solária.

Cena

1 zábal 1 ošetření 690,- / 4.140,- Kč
6-15 zábalů - při platbě předem 1 ošetření 1.000,- / 6-15.000,- Kč
Copyright © 2011 Masáže Violet | created by octansgemini