Aroma masáž

Aroma masáž je kombinací jemných hmatů a vonných éterických olejů, které vnikají přes póry do krevního řečiště, odkud blahodárně působí přímo na organismus. Masáž posiluje imunitu, harmonizuje tělo i psychiku, celkově uklidňuje.

Oleje vybírám klientovi individuálně, tak aby cíleně napomáhaly odstraňovat jeho zdravotní potíže a uvedly organismus do rovnováhy. Éterické oleje jsou vonné koncentrované výtažky z rostlin, získané tradičními metodami - destilací a lisováním za studena, čímž si uchovávají terapeutické vlastnosti rostlin. Různé části rostlin – květy, plody, listy, kořeny, kůra a dřevo obsahují éterický olej a dávají nám tak nejúčinnější přírodní léčebné prostředky. Každý olej má své jedinečné vlastnosti, některé oleje stimulují tělo, mysl, či emoce, jiné naopak zklidňují nebo se vyznačují antiseptickými, antibakteriálními či protivirovými účinky a jsou tak využívány pro své specifické účely.

Celková masáž se provádí preventivně 1x měsíčně, při problémech je vhodná částečná masáž 1x týdně.

Doporučení

Po aromaterapeutické masáži je důležitý dostatek příjmu tekutin k odvodu uvolněných toxinů (nejlépe neperlivá voda, zelený či bylinkový čaj). Nedoporučuje se již koupel, aby éterické oleje mohly působit a příznivě účinkovat co nejdelší dobu tj. po celou noc.

Cena

Záda, bedra, šíje / 55 min / 800,- Kč
Záda, bedra, šíje, nohy / 85 min / 1.200,- Kč
Celková masáž / 110 min / 1.600,- Kč
Copyright © 2011 Masáže Violet | created by octansgemini