Klasická masáž

Klasická masáž je rekondiční a regenerační technikou, jedná se o typ masáže určený ke zrychlenému odvodu škodlivin z těla.

Zádové svalstvo je zvlášť náchylné k ukládání napětí vyvolaného nadměrným stresem, zátěží, špatným držením těla, zraněním, prochladnutím či skřípnutím nervu rychlým pohybem. Masáž je proto zaměřena na problémové partie v oblasti trapéz, beder, svalů podél páteře a šíjového svalstva.

Masáž je u každého klienta velmi individuální i v délce trvání, při obtížích a bolestivosti zad doporučuji návštěvu 1x týdně nebo za 14 dní, pro udržení optimální kondice doporučuji interval návštěv 1x za tři týdny až měsíc.

Doporučení

Po masáži je důležitý dostatečný příjem tekutin pro odvod škodlivin z organismu. Doporučuji dbát na udržení masírovaných částí v teple, neprostydnout a dodržet klidový režim.

Kdy klasická masáž není vhodná

Stejně jako u všech masáží je kontraindikována při horečnatých, infekčních onemocněních, při infekcích kůže a zhoubném bujení.

Upozornění

Po masáži se může projevit reakce v podobě zvýšené únavy, bolestivosti svalů, kloubů, hlavy,…. Nelekejte se, je to naprosto přirozená reakce , kdy se tělo zbavuje toxinů, příznaky do 1-2 dnů odezní.

Cena

Záda, bedra, šíje / 55 min / 800,- Kč
Dolní končetiny, hýždě / 40 min / 600,- Kč
Celková masáž / 110 min / 1.600,- Kč
Copyright © 2011 Masáže Violet | created by octansgemini