Masáž lávovými kameny

Masáž lávovými kameny patří mezi nejpříjemnější masáže, svými účinky uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Dopřejte si masáž horkými kameny z hlubin země, uvolněte se díky teplu a příjemným masážním tahům, které se postupně rozlévají po celém Vašem těle.

K masáži se používají speciální lávové kameny, které výborně akumulují teplo a tím přispívají k větší účinnosti masáže. Lávové kameny pomáhají odstraňovat blokace na důležitých bodech (meridiánech), stimulují krevní a lymfatický oběh, napomáhají detoxikaci organismu, postupně prohřívají celé tělo, čímž urychlují metabolismus a regulují zadržování tekutin v těle. Zlepšují funkci nervového systému, odstraňují psychické potíže a deprese.

Masáž lávovými kameny je doporučována všem, kdo mají problémy se spánkem, nesoustředěností, neschopností se uvolnit. Je vhodná pro podnikatele, kteří jsou pod neustálým tlakem a je doporučována lidem, kteří jsou nuceni podat v krátkém období špičkový výkon.

Správně provedená masáž Vás dovede k absolutní relaxaci a mnohdy Vás ukolébá i k posilujícímu spánku. Ještě dlouho po masáži budete cítit hluboký klid a vyrovnání.

Kdy klasická masáž není vhodná
Při vysokém krevním tlaku, těžkém onemocnění srdce, šelestech na srdci, křečových žilách, infekčních onemocněních, infekčních a těžkých onemocněních kůže, zhoubných onemocněních.

Doporučení
Najděte si po masáži volný čas sami pro sebe v teple a pohodlí domova u šálku čaje a nechte doznít blahodárné účinky masáže.

Cena

Záda, šíje / 40 min / 900,- Kč
Dolní končetiny, plosky nohou / 40 min / 900,- Kč
Celková masáž / 90 min / 1.700,- Kč
Copyright © 2011 Masáže Violet | created by octansgemini