Masáž pro nastávající maminky

Masáž je určena nastávajícím maminkám po 3.měsíci těhotenství až do porodu. Fyziologické změny, kterými každá žena v období těhotenství prochází, přináší i řadu nepříjemných pocitů (pnutí v oblasti pánve, větší bolestivost v kříži, přetížení mezilopatkových a trapézových svalů, otoky nohou). Nastávajícím maminkám působí masáž velký pocit úlevy v namáhaných oblastech, pomáhá s vyrovnáním změn v těle a současně s použitím kvalitních přírodních olejů působí na hebkost pokožky a napomáhá v zamezování tvorbě strií.

Pokud maminka nemůže již ležet na bříšku, masáž se provádí na boku, kdy je nejprve masírována jedna polovina těla, maminka se přes záda otočí na druhý bok a masíruje se druhá polovina zad. Závěr masáže tvoří relaxační poloha na zádech s pokrčenýma nohama a hlava spočívá na velikém polštáři, krční svaly jsou masírovány v naprostém uvolnění, čímž docílíme maximálního rozvolnění krčních partií. Potýká-li se maminka i s otoky a pocitem těžkých nohou, masážní postup je stejný, rozšířený o dolní končetiny.

Přijďte se naladit pomocí masáže na své miminko a prožít tak nezapomenutelné okamžiky s ním.

Doporučení

Masáž doporučuji také začlenit po šestinedělí 1x za tři týdny do Vašeho harmonogramu. Budete předcházet přetěžování a bolestivosti zad z důvodu častého zvedání miminka.

Kdy masáž pro nastávající maminky není vhodná

Masáž není vhodná pří rizikovém průběhu těhotenství, vše je však příliš individuální, a proto při pochybnostech doporučuji telefonickou konzultaci.

Cena

Záda, bedra, šíje / 55 min / 800,- Kč
Záda, bedra, šíje, nohy / 85 min / 1.200,- Kč
Copyright © 2011 Masáže Violet | created by octansgemini