Medová detoxikační masáž

Účinky medu jsou svým působením minerálních a stopových látek známé již dlouhá staletí a tak jeho léčivých schopností můžeme využít i při masáži. Teplý med se nanáší na záda v několika vrstvách a speciálními „pumpovacími“ hmaty se vpravuje do pokožky. Díky enzymům a organickým kyselinám má med schopnost na sebe vázat škodliviny a toxiny usazené ve tkáních.

Kdy se medová masáž doporučuje

Masáž se doporučuje při únavě, vyčerpání, chronických onemocněních včetně onemocnění kloubů, při střevních a žaludečních potížích, u poruch slinivky, slabosti ledvin, revmatických onemocněních svalů a kloubů, artróze, jaterních onemocněních a nečisté pleti. Dalšími účinky medové masáže jsou silné prokrvení masírovaných partií, sametově hebká pokožka, a proto se využívá i jako podpůrná masáž v boji proti celulitidě.

Podle zanesení organismu může med změnit barvu od světle šédé až po zelenou a terapeut je tak schopen určit účinnost masáže, případně její další opakování.
Preventivně se masáž doporučuje 1x měsíčně, při potížích je vhodné masírovat 1-2x týdně.

Po masáži můžete samozřejmě využít sprchu.

Kdy medová masáž není vhodná

Masáž se nedoporučuje při jakýchkoliv citlivých, alergických reakcí na med, či na jeho složky a při vysokém nitroočním tlaku.

Doporučení

Po masáži dodržujte pitný režim, aby se tak organismus mohl zbavit všech uvolněných toxických látek. Osprchujte se pouze čistou vodou, bez použití mycích prostředků na masírovaných partiích, ponechte tak tělu možnost zbavit se odpadních látek jeho přirozenou cestou.
Masírované partie se nedoporučuje den předem ani v den masáže holit či depilovat, pokožka by tak mohla reagovat citlivěji.

Cena

Záda / 55 min / 800,- Kč
Nohy, hýždě / 85 min / 1.200,- Kč
Copyright © 2011 Masáže Violet | created by octansgemini