Více o masážích

Masáž by měla pohladit Vaše tělo i duši, měla by Vás povznést nad pozemské starosti.

Jdete na masáž poprvé? Sdělte to Vašemu terapeutovi spolu s tím jakými jste prošli závažnými onemocněními, zda trpíte alergií, prodělali jste úraz, máte-li vysoký krevní tlak či křečové žíly……
Masáž se nedoporučuje při horečnatých onemocněních, akutních infekčních onemocněních, při infekčních onemocněních kůže, což může být i důvodem odmítnutí masáže ze strany terapeuta.

Doporučuji bezprostředně před masáží nejíst, nepít kávu, alkohol. Před olejovými typy masáží si nemyjte vlasy a vychutnejte si tak masáž celé hlavy.

Po masáži je důležitý dostatečný přísun tekutin, teplo a klid, proto si neplánujte již žádné sportovní aktivity, pracovní úkoly ani schůzky a dopřejte sobě i tělu potřebný čas pro relaxaci a zažití pocitů a vjemů.

S sebou nepotřebujete vůbec nic, přijďte si masáž užít a během masáže můžete popíjet výborný čaj dle vlastního výběru.

Součástí studia je sprcha, na požádání je kdykoliv možné její využití před i po masáži.

Pracuji s přírodními přípravky firem Nobilis Tilia a Robeus, které jsou bez chemických přísad a konzervantů. Ze strany klientů jsem na ně nezaznamenala jakoukoli alergickou reakci. Stejně tak mám pozitivní zkušenost i v případě styku olejíčků s atopickým ekzémem, lupénkou, což není důvodem k odmítání masáže.

Olejíčky, sprchové gely, koupelové oleje a jiné produkty je možné také u mě zakoupit nebo objednat.

Přijďte si ulevit svému unavenému tělu, bolestem, udělejte si radost, potěšte se a nechte se hýčkat!

Jak se Vám masáž u mě líbila? Jaké byly Vaše pocity, dojmy, máte nějaké dotazy, nápady, připomínky? Budu ráda když mi napíšete na: slamova.80@seznam.cz

Copyright © 2011 Masáže Violet | created by octansgemini