Termální zábal s mořskými řasami

Tato termální bahenní kosmetika je založena na minerálním základu léčivých termálních pramenů nacházejících se v lázeňské a termální oblasti v Toskánsku.

Jedná se o přírodní produkt vyroben z termální pramenité vody bohaté na minerály s přídavkem mořských řas. Termální voda je součástí až 90% výrobku a je nepostradatelnou složkou pro blahodárný vliv na pokožku, díky vysokému podílu minerálů, rostlinného planktonu, mořských řas, stopových prvků, jódu a organických složek, které mají schopnost stimulovat kožní buňky a tím obnovovat buněčný systém. Pokožka znovu získává svoji přirozenou barvu, vzhled i hebkost.

  • Termální bahno napomáhá formovat tělo pomocí procesu osmózy. Odvádí toxiny a nadbytečné tekutiny. Sacharidy obsažené v rostlinném planktonu s minerálními solemi revitalizují a tonizují pokožku. Unikátní lázeňská bahenní kúra, která již po 20 minutách s opakováním 8-10 aplikací v rozmezí několika dní zajistí u žen s celulitidou viditelný efekt zlepšení stavu pokožky. Doporučuji kombinovat s neurodistenzivní masáží rozmarýnovým olejem a domácím používáním oleje guaranového, který pokožku hydratuje ze spodních vrstev a odvádí zadržovanou vodu z buněk a podkoží při špatně fungujícím lymfatickém systému. Termální bahno včetně mořských řas pokožku vyživuje, a ta se stává jemnou a sametově hebkou.

  • Pro své specifické účinky je termální bahno aplikováno též při léčbě artróz, bolestivosti kloubů, zad a spastických svalů. Doporučuji jeho samostatnou aplikaci stejně jako součást před klasickou masáží.

  • Neméně blahodárný vliv má termální bahno s mořskými řasami na vlasy a vlasovou pokožku, kterou tonizuje a revitalizuje.

Cena

Lokální ošetření kloubů /20 min/ 380,- Kč
Stehna + hýždě /30 min/ 580,- Kč
Ošetření zad /30 min/ 580,- Kč
Copyright © 2011 Masáže Violet | created by octansgemini